Köpeğinizin Sağlığı İçin Köpek Mamaları

Köpeğinizin Sağlığı İçin Köpek Mamaları

Yazar: Uzman Okunma Sayısı: 242 Yayın Tarihi: 28 Aug 2018 Yorum 0

Köpek bakımını üstlenmek onun sorumluluğunu, her türlü bakımını, sağlık problemlerini gözetmek, ona gereken ilgiyi gösterebilmek, besin ihtiyacının düzgün bir şekilde karşılanmasını sağlamak gibi birçok görevi beraberinde getirir. Köpek bakımı bir bebek bakımı gibi sevgi ve sabır gösterilerek yapılması gereken bir süreçtir. Köpeklerin beslenmeleri, öğün süreleri, aldıkları proteinler oldukça önemlidir. Eğer köpekler düzgün bir beslenmeye sahip olmaz ise bu durum gelişimlerini etkileyeceği gibi sağlık problemleri yaşamalarına da sebebiyet verebilir. Bu nedenle köpeğe en uygun mama seçiminin yapılması gerekmektedir. Mamaların içeriğine dikkat edilmeli ve veteriner hekim desteği alınmalıdır.

Devamı..!

Köpeklerde Hastalıkları Engelleyen Mamalar

Köpeklerde Hastalıkları Engelleyen Mamalar

Yazar: Uzman Okunma Sayısı: 251 Yayın Tarihi: 28 Aug 2018 Yorum 0

Köpekler insanoğluna her zaman dost olan hayvanlardır. Bazen evimizin bir bireyi, hayatımızın ayrılmaz parçası olarak bile tanımladığımız olmaktadır. Bu sevgili arkadaşlarımızın bakımlarına özen göstermek, sağlıkları ile ilgilenmek de bize düşen en büyük sorumluluklardan birisidir. Köpeklerde hastalıkları engelleyen mamalarkullanarak, veteriner kontrollerini aksatmayarak ve ihtiyaçlarına kulak tıkamayarak onları mutlu etmek oldukça kolay olacaktır.

Devamı..!

Kedilere Köpek Maması Verilir Mi? Köpekler Kedi Maması ile Beslenebilir Mi?

Kedilere Köpek Maması Verilir Mi? Köpekler Kedi Maması ile Beslenebilir Mi?

Yazar: Uzman Okunma Sayısı: 396 Yayın Tarihi: 28 Aug 2018 Yorum 0

Kedime köpek maması verebilir miyim? Peki köpeğim kedi maması yerse ne olur? Bu sorular özellikle aynı anda kedi ve köpek sahibi olan kişilerin oldukça merak ettiği bir konu. Cevabı için detaylar yazıda…

Devamı..!

Kedilere Uygun Mama Seçimi

Kedilere Uygun Mama Seçimi

Yazar: Uzman Okunma Sayısı: 259 Yayın Tarihi: 28 Aug 2018 Yorum 0

Ev ortamında bakımı en kolay olan hayvanlardan biri olan kedilerin sağlıklı ve uzun ömürlü olmaları için genel bakımlarından çok beslenmeleri önemlidir.Detayları yazımızda..

Devamı..!

Kediler Hangi Mamaları Sever?

Kediler Hangi Mamaları Sever?

Yazar: Uzman Okunma Sayısı: 385 Yayın Tarihi: 28 Aug 2018 Yorum 0

Kediler hangi mamaları sever denildiğinde bunu yaş mamalar, kuru mamalar, ek gıda takviyeleri, ödül mamaları olarak sınıflandırılabilir.Detaylar yazımızda..

Devamı..!

1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor